Binnie Skrevet April 10, 2016 Skrevet April 10, 2016 Hei! Har en e90 og har lyst på iDrive noen som har erfaring med det?
awt Skrevet April 10, 2016 Skrevet April 10, 2016 Det er igrunn bare å kjøre på det. Litt arbeid er det jo, da dashbord må byttes, men utover det er det en grei jobb. bjorneoen her inne har gjort dette i sin e91. bjorneoen og Binnie reagerte på dette 2
Binnie Skrevet April 11, 2016 Forfatter Skrevet April 11, 2016 Er det mye eg må skifte under dashbordet?
danskiii Skrevet April 11, 2016 Skrevet April 11, 2016 (endret) Er det CIC eller NBT du har tenkt deg? Er det CIC så kan du til en viss grad bruke DIY som ligger i signaturen min her. Endret April 11, 2016 av danskiii
bjorneoen Skrevet April 11, 2016 Skrevet April 11, 2016 Dashbord byttet er forholdsvis lett, bare å holde tunga i munn på hvor skruene skal Må av med det meste av deksler på dashbordet, samt rattet og airbagen må ut. Så er det bare å flytte deksler over på nytt dashbord og montere det i motsatt rekkefølge, tok ca en 45min med effektiv jobbing Lønner seg også å strekke opp alt av ledninger til mikrofoner, skjerm, usb, idrive osv når man først har alt ute.
Binnie Skrevet April 11, 2016 Forfatter Skrevet April 11, 2016 Er det bare plugg and play med ledningene må eg ikke ha en annen "hjerne"?
Binnie Skrevet April 11, 2016 Forfatter Skrevet April 11, 2016 2 timer siden, danskiii skrev: Er det CIC eller NBT du har tenkt deg? Er det CIC så kan du til en viss grad bruke DIY som ligger i signaturen min her. Hva er forskjellen på cic og NBT ?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå