Gå til innhold

Gorrhysa

Medlem
  • Innholdsteller

    28
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Profile Information

  • Kjønn:
    Mann
  • Bosted:
    Nordland
  • Kjøretøy
    E46 325 Xi sedan

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

Gorrhysa's Achievements

  1. Hei, Vurderer å kjøpe Bassbrothers oppgraderingspakke for subwooferen. Har Harman Kardon pakke fra før. Vurderer nivå 2: https://www.bassbrothers.no/biltilpassede-pakker/basspakke-bmw-i4-nivaa-2 Noen som har erfaring med disse? Hvilket nivå anbefales? Gjerne sleng med bilder !
  2. https://www.finn.no/car/used/ad.html?finnkode=168112070 Selges da den blir for lite brukt, står lagret i garasje og blir kun brukt til søndagskjøring. Stor service i sommer Eu ok i mai "19 Ok sommerdekk. Ok piggdekk. Nettop montert dab+ spiller med handsfree. Byttet 2019: Frontlykter Blinklys Dynamo og batteri Fjærer fremme Bremseskiver og klosser fremme Olje og filter mai19 Bremserør VS. bak Bremseveske Luft filter Pollenfilter ( Kupefilter) Deler som følger med: Bremseskiver bak og klosser bak. Overhalingskitt til håndbrekk. Bilen ser veldig bra ut under og jeg har ikke klart og funnet noe tegn til rust. Det er 2 flekker i lakken som per nå kun er overflaterust, se bilder. Liten flekk utenpå hjulbuer vs Flekk på panser vs
  3. Opplevde dette på min også, var tårnlageret som var dårlig.
  4. Di gamle skivene hadde 6mm slitekant og klossene helt bortevekk da jeg kjøpte bilen. Hørtes ut så en dreiebenk som ble torturert... så kan ikke sammenligne med org på f10. Men etter erfaring med org bmw klosser å skiver på e60 vs andre merker som jeg hadde på gamle bilen så synes jeg disse er veldig gode. Kjøpte dette på ebay til 2500kr for 2 skiver og klosser.
  5. Ble spurt for en tid tilbake om bilder av zimmermann sport's bremse skiver. Har endelig hatt anledning til å ta bilder av di. Er veldig fornøyd så langt etter ca 4000 km kjørt. litt mindre bremsestøv enn org bmw, har zimmermann bremseklosser også.
  6. Noen på helgeland som er i stand og villig til å kode på en 2013 F10? Skal ha kodet litt på lys og diversje annet.
  7. Jo det kan kanskje va beire å jær dæ sånn. Får man te å kod slik at man kan ha tåkelys på i DRL modus uten at kjørelysan tennes?
  8. Ja er enig på mtech fangere men hvis dere ser på non mtech fangere med en led stripe ser det mindre jalla ut. Ja tenker å kode slik at jeg får full styrke i AE ringene når jeg har valgt parklys. Synes det ser kjipt ut når man ikke har lys i baklyktene. Samtidig så blir AE litt borte på dagtid da di er endel svakere i park lys modus.
  9. Hei, ser det finnes DRL led til f10/f11 på megalys.no. Noen som har dette montert på sin bil? Ser det bra ut eller ser det jalla ut? Her er link til produktet... http://www.ekstralys.no/products/led-bmw-f10-spesial-drl-kjorelys-bmw Sleng gjerne med noen bilder!
  10. Finner ikke piggdekk på 275. Det som er hele problemet. Org er det 245-45-18 fremme. Det finnes med pigger. Det som da er spørsmålet hvis jeg går for 245 bake på en bredere felg. Burde jeg da ha 40 eller 45 i profil.
  11. Okei, takk førr svar. Ville du ha gått for 40 profil bake og 45 profil fremme ?
  12. Felgen bake er vel breiere en den forran?
  13. Hei e på utkikk etter vintersko te min F10. Har kjøft nye sommerdekk så då har e et sett mæ orginale 18¨ msport felga. Har sett etter piggdekk i samme dimensjon men finn ingen piggdekk på 275-40-18, dæ nærmaste e klare å finn e 255-40/45-18. Noen andre her som har pigg på org 18¨?
  14. Hei e på utkikk etter vintersko te min F10. Har kjøft nye sommerdekk så då har e et sett mæ orginale 18¨ msport felga. Har sett etter piggdekk i samme dimensjon men finn ingen piggdekk på 275-40-18, dæ nærmaste e klare å finn e 255-40/45-18. Noen andre her som har pigg på org 18¨?
  15. Beklager seint svar. Dåle dæ dækning på jåbb. Ska ta billeda av di nårr e kjæm iland. Ja di e slissa å ventilert, like god om ikkje beire enn orginal bremsan. Har kun montert framme fåreløbi. Støva fortsatt en del mæn 30-40% mindre enn org.
×
×
  • Opprett ny...