
FransEirik
Medlem-
Innholdsteller
332 -
Ble med
-
Besøkte siden sist
Innholdstype
Profiler
Artikler
Forum
Galleri
Blogger
Kalender
Alt skrevet av FransEirik
-
Jaja, men når du har demontert så mye må du jo av med kjeder allikevel . Du bytter mye i samme slengen da. Det er forsåvidt V guiden som er mest typisk at blir dårlig siden plast innlegget kun sitter med små «klør». Dette kunne eg veldig enkelt dra av på min. Guide 17 får du ikke kjøpt lenger (discontinued) så du må kjøpe fra e34 540i og bytte over plasten og bore hull. Mye smådill med denne jobben og det baller bare på seg med mer deleinnkjøp🙂↕️
-
Nei ser ofte de samme M5’ene blir lagt ut igjen. Når jeg solgte min var det ikke noe super respons heller, men mange skambud og innbytte forslag..
-
Ordet «rustfri» er alltid spennende… ikke kjennskap til bilen men på S62 MÅ man bytte glidere og kjeder, og når man gjør den jobben kan man ta mye annet i samme slengen. Vanos for eksempel Det man enkelt kan gjøre er sjekk av sil til oljepumpa, der kan det ligge en del plast.
-
https://www.blocket.se/annons/skane/bmw_x5_4_6is_347hk_taklucka/1002830406
-
X5M pris det der
-
På den helt andre siden så har du meg som priser meg lykkelig for de bilene jeg har, og som ikke klarer å forstå hva det er med de nye bilene til bmw. De ser rett og slett ikke bra ut. Her har Audi truffet blink iallefall
-
Ferric Grey A80 er en av to farger iallefall. Den fargen finnes i to varianter. Bmw Norge hadde ikke et godt svar på hvilken av disse style 343 var. ferric Grey I eller II
-
Noen som vet hvor jeg kan få tak i et sett med style 343 felger til vettig pris? Trenger ikke være strøkne
-
Okei, flere som har brukt den kabelen. Får stole på at kabel er ok. Har du noen tips? Får også feilmelding som «interface pad not active»… tips?
-
Bimmerdeler
-
Da har jeg prøvd med ny kabel. Kommer bare opp blankt, nå er jeg litt lei… hva gjør jeg feil? Hva mangler?
-
Du har ikke merka noe til ujevnheter i gasspådrag, feilmeldinger, høyt forbruk eller noe slikt på grunn av dette?
-
Kanonbra info Øyvind! nei har m550d så bør være meget likt 🤪
-
Noen som vet om man kan fjerne selve swirl-flaps spjeldene og bare montere stanga?
-
Da prøver jeg med ny kabel i neste uke
-
Ja har gjort dette men fortsatt like langt 😕 andre tips?
-
Får ikke kobla ISTA til bilen med ENET kabel. Kablene har fungert på annen pc så de er good 👍 hva er det jeg overser? kommer bare hit. Er veldig ny på ista..