S.Hafsmo Skrevet Januar 14, 2011 Skrevet Januar 14, 2011 Er dette virkelig original eksos?? Hvorfor i svarte testiklene har ikke jeg slike?? Fantastisk feit bil ihvertfall. Likte stuket veldig godt usenket. Rått med litt gummi på hjula!
Orjan Skrevet Januar 14, 2011 Forfatter Skrevet Januar 14, 2011 Er dette virkelig original eksos?? Hvorfor i svarte testiklene har ikke jeg slike?? Fantastisk feit bil ihvertfall. Likte stuket veldig godt usenket. Rått med litt gummi på hjula! Ikke original nei; er Hartge-kopi Sitter et Hartge grenrør på'n og så er resten laget etter Hartge modell - man får jo ikke tak i skikkelige eksos-anlegg til disse nå Og den er jo senket; Bilstein dempere og G-Power fjærer. Blir ikke lavere enn dette så lenge jeg eier'n i allefall
Orjan Skrevet Januar 14, 2011 Forfatter Skrevet Januar 14, 2011 Lekkert!! Utradisjonell farge, i positiv forstand Utradisjonell og sjelden Fargen er Karneolrot - kun levert fra februar til september 1979, så ble den erstattet med Kastanienrot
Robin L Skrevet Januar 14, 2011 Skrevet Januar 14, 2011 se der kom det flere bilder ja. så syyykt strøkent ut snakker vi utstillings stand? denne må du for all del ta godt vare på, og det tror jeg absolutt du gjør! lenge til handelen er i boks da?
Lars-Nord Skrevet Januar 14, 2011 Skrevet Januar 14, 2011 Den kler den eksosen. må vel få på noe annet jeg også. Pluss på bilen er det ikke mye å klage på eller komentere. Av minus.... Rattet. Merket på midtkonsollen etter skruen. Blanke topplokket. Litt feil recaro. Men alt i alt ut fra bilder. En fantastisk bil.
M3 Yngve Skrevet Januar 15, 2011 Skrevet Januar 15, 2011 Jeg å ønsker meg en sånn. Fytti å fin denne var,å kult at den kommer hit til Norge.
Superbeetle Skrevet Januar 15, 2011 Skrevet Januar 15, 2011 Kul bil!! Men er den ikke opplakkert el noe? Ble de levert med lakkerte speil org?
Orjan Skrevet Januar 16, 2011 Forfatter Skrevet Januar 16, 2011 Takk igjen Nå er kontrakten signert å transport bestilt, så da skulle alt klart. Den kler den eksosen. må vel få på noe annet jeg også. Pluss på bilen er det ikke mye å klage på eller komentere. Av minus.... Rattet. Merket på midtkonsollen etter skruen. Blanke topplokket. Litt feil recaro. Men alt i alt ut fra bilder. En fantastisk bil. Helt enig med minusene dine; nytt Alpinaratt og -girknott ligger på loftet. Alpinafelger (som tenger litt oppussing) har jeg også Stolene bør absolutt trekkes opp i stoff som ligner originalt. Men, men - noe småpjusk må man jo ha
Leadfoot Skrevet Januar 16, 2011 Skrevet Januar 16, 2011 Har sett bilder av denne før. Klarer ikke helt bestemme meg om jeg liker fargen eller ikke. Hvis du liker den (og de fleste andre her virker også som at liker den) så er det sikkert bare jeg som er sær. Håper du blir fornøyd med bilen og tar godt vare på den! Men du hadde vel en E21 323i fra før? Hva skal det bli av den bilen?
Orjan Skrevet Januar 16, 2011 Forfatter Skrevet Januar 16, 2011 Har ikke sett fargen i virkeligheten enda, men tror det blir greit Den andre 323'n bilr dele-bil...
ZhilleN Skrevet Januar 17, 2011 Skrevet Januar 17, 2011 Har ikke ord for hvor vakker og tøff denne bilen er! Helt sjuukt...!!!! Gratulerer så mye med en av norges feiteste bimmer!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå