Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet
Det er så bra å se masse folk fortelle andre at de skal restaurere biler.. vel.. hva med å gjøre det selv??????

Har kanskje noe med at f eks jeg ikke har rette kompetansen til å sette en sånn bil i den stand den fortjener! Og at vi skal til med hus bygging, ikke har plass å sette den eller tid nok til å gjøre noe med den! Og med tanke på reaksjonen til madammen da jeg kom hjem med en E34 525 jeg ville kjøpe for morroskyld, så er nok ikke dette noe for meg! :)

Skrevet

e12 er definitivt den råeste 5-serien som er laget. Har for mange prosjekter, ellers så skulle jeg lett gått til anskaffelse av denne.

Skrevet

Virker som et greit restaureringsobjekt for de som har evner og tid til å gjennomføre. Ser ut som den er i forholdsvis god stand, ikke en gjennomrustet haug av en jordebil. Ut ifra bildene å dømme i hvertfall.

Skrevet
Det er så bra å se masse folk fortelle andre at de skal restaurere biler.. vel.. hva med å gjøre det selv??????

Tja, mange grunner til det, personlig er jeg student - det sier vel sitt om min økonomiske situasjon.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...