GÃ¥ til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet
10 timer siden, Lars89 skrev:

Gratulerer med knallfin bil! 

Må være utrolig stas å hente ut en helt ny bil fra forhandle. 

Gikk selv fra sliten E46 til "ny" i3 for mange år siden og det er befriende å ha noe som bare virker uten noe om og men. 

 

Takk!

 

Det var en fin bursdagsfeiring på rundt tall. Hadde med opphavet som er noe skeptisk på nybil og dyre biler, men ble fort enig med selger at kjøpet av BMW e30 325i til den nette sum av 286 tusen som han gjorde i 86 var dyrere omregnet til dagens verdi😅

Nå har jeg heller ingen unnskyldning på skrukapasitet på e34en

Skrevet

Gratulerer så mye med kjøpesny bil - i4 er nok det beste elbil-kjøpet man kan gjøre. 

Skrevet

Grattis med nybil😎 Du kommer ikke til å angre. Super bil til super pris.

Skrevet

Gratulerer med kjempefin bil @tennbrikket😊.

Ja nå har du det nyeste og ratte rundt med til det daglige og e34 til kosekjøring og sånt liker vi .😊

 

Skrevet
1 time siden, Orjan skrev:

Gratulerer så mye med kjøpesny bil - i4 er nok det beste elbil-kjøpet man kan gjøre. 

For oss som liker å snu oss en ekstra gang etter man har parkert, så er nok denne en av svært få på markedet.

1 time siden, Paulus skrev:

Grattis med nybil😎 Du kommer ikke til å angre. Super bil til super pris.

Kjente heller ingen kiling i magen når jeg overførte denne summen, så føles bra enn så lenge.

28 minutter siden, sveigis skrev:

Gratulerer med kjempefin bil @tennbrikket😊.

Ja nå har du det nyeste og ratte rundt med til det daglige og e34 til kosekjøring og sånt liker vi .😊

 

Det kom 3 esker fra AUTODOC med deler til e34en før jul, så selv om det var vært lite fra den i det siste, så skal den få seg en skikkelig mekanisk oppstrekk :)

  • 5 months later...
Skrevet
1 time siden, sveigis skrev:

Hvordan går det med bilparken her da @tennbrikket?

Tenkte aller helst på e34en😊😊

Det går dessverre ikke som tiltenkt. Satt dog akkurat og «snappet» med en kamerat for å spørre om litt hjelp til feilsøking. Går ikke riktig på tomgang og lavt turtall, merker at enkelte ganger så hjelper det bare å være to i garasjen når man driver. Har fått byttet toppdekselpakning, plugger, olje, oljefilter, bensinfilter og luftfilter også to nye coiler til å feilsøke litt. Tenkte jeg skulle prøve å fyre i gang diagnose, ser jeg har en OBD1 port, hvor mye den gir meg er jeg usikker på😅

går også noen timer med vedlikehold av ett flytende objekt. Skal ikke klage, det har vært lite til null mekanisk utfordringer med båten, men skal tas vare på det også. 
 

i4’n er det ikke noe spennende å melde om. Den bare fungerer, noe annet hadde vel vært uhørt av en bil som er 7 måneder gammel.

IMG_5340.jpeg

IMG_5387.jpeg

IMG_5462.jpeg

IMG_5516.jpeg

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...