Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei jeg har nettop kjøpt meg en lcm3 til e39en. Er det noen i stavanger område som kunne ha hjelpet meg med å programmere en lcm3?

Fjernlys, blinklys og div fungerer ikke

MVH Steffen - André

Skrevet

har sett der. men ifølge noen andre på forumet må du bruke DIS til dette og det var ingen i Stavanger området som programmerte med dette programmet

MVH Steffen - André

Skrevet

Motsatt rekkefølge. Du programmerer den først til ditt chassis nr og så koder den. Men det holder fortsatt med BMW scanner.

Skrevet

Jo tusen TAKK!! skal prøve dette når jeg for hentet lcm den. Har den ikke her men, ja skal ta kontakt visst jeg ikke for det til. Takk igjen

MVH Steffen - André

  • 3 weeks later...
Skrevet

Hei jeg fikk programmert lcm3 slik det sto men fjernlys/fultlys og blinklys fungerer ikke samt at det kommer opp at det er et lys som er gåent bak men det er deg ikke. Hva kan forårsake dette?

Skrevet (endret)

Da må du nok kode factory default med NCS ;) gjorde det nettopp for noen andre som hadde samme problem.

Endret av Kosaisan

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...