Gå til innhold

Resette service 08.mod 318d


Anbefalte innlegg

Skrevet

Den står fast, men er nok litt løs. Du kan jo forsøke å dra den ut igjen.. Men det er jo bare en sånn fjær i et spor.

Skrevet

Sist jeg bytta på eneren måtte jeg presse ganske hardt før sensoren smatt ordentlig på plass, men da satt den dønn fast.

Skrevet

Søren. Tok i det jeg turte. Mine sitter absolutt ikke dønn fast. Kan lett bare lirke dem ut igjen. Skal dem liksom "klikke" på plass?

Skrevet

Om den skulle falle ut.. Da får jeg beskjed om at den må på service igjen sikkert? Må jeg ha ny føler igjen da i så fall?

Skrevet

Ikke sikkert du trenger ny sensor. Spørs om den går i stykker eller ikke.

Men du ikke bare forsøke å montere den igjen da?

Skrevet

Ok. Jeg trodde jeg måtte ha ny igjen hvis den faller ut fordi den da tror jeg må på service. Jeg skjønner ikke hva jeg kan gjøre annerledes faktisk, men den sitter dårlig. Skal den på en måte gå i "lås"?

Skrevet

Ok. Takk, Reef! Har nå kjørt noen mil i dag uten noen form for feilmeldinger så da får jeg tro dem sitter

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...