Slavearbeider'n Skrevet Oktober 20, 2015 Skrevet Oktober 20, 2015 (endret) Hvorfor hvite felger på hvit bil? Blir litt det samme som svarte felger på svart bil. Bryter så lite opp i fargene, Ville nå gått for litt mørkt senter og blank kant rundt jeg da. Men for all del, bilen kler hvite felger. Så kjør på med det.... Gjør akkurat det du vil. Endret Oktober 20, 2015 av Slavearbeider'n
Gabz Skrevet Oktober 20, 2015 Skrevet Oktober 20, 2015 Svart på svart blir fort kjedelig, men hvitt på hvitt blir faktisk ofte fett.
Basse Lusk Skrevet Oktober 21, 2015 Skrevet Oktober 21, 2015 Det hadde jeg ikke trodd, men bilen passer faktisk med hvite X5-felger, bortsett fra at dimensjonen er for stor.
systomen Skrevet Oktober 21, 2015 Forfatter Skrevet Oktober 21, 2015 (endret) Syns bilen kler hvite felger, men har også tenkt tanken på hvit felg med svart senter. Noe slikt: Endret Oktober 21, 2015 av systomen
systomen Skrevet Oktober 22, 2015 Forfatter Skrevet Oktober 22, 2015 Fikk bytta BBS felgene mot GSP-D22 igår (8,5x18 med 205/35 foran og 9,5x18 med 225/35 bak). Fikk også lagd nye fester til splitterne, bruke stålplater. Det neste er vell å av med hjelpefjærene på senkesettet, for å få den passe lav og ikke minst få den like lav på begge sider.
systomen Skrevet Oktober 23, 2015 Forfatter Skrevet Oktober 23, 2015 Kjører med spacer både foran og bak, bak er det 20mm skrudde spacere med sentreringsring. Foran er det 10mm uten sentreringsring, men har alltid hatt problemer med at det rister forferdelig når jeg bruker spacerne foran. Er det på grunn av at det ikke er sentreringsring på spacerne?
[P-Man] Skrevet Oktober 23, 2015 Skrevet Oktober 23, 2015 De felgene har jeg virkelig sansen for ass, ble bøllete nå!! Jeg har også erfaring med at det rister veldig uten sentreringsring, så det er nok der problemet ligger. Utrolig lite det skal være ute av senter før du merker det.. Hvertfall på en bil som er så tight som din sikkert er
systomen Skrevet Oktober 23, 2015 Forfatter Skrevet Oktober 23, 2015 (endret) Fikk vaska bilen og tatt noen bilder i dag, beklager kvalitet, men rævva kamera.. Endret Oktober 23, 2015 av systomen
systomen Skrevet Januar 7, 2016 Forfatter Skrevet Januar 7, 2016 Lite som skjer med bilen for tiden, venter på å få komme inn i en varm garasje.Ellers har vinterhjula kommet på, venter på nye carbon splittere, undersøker pris på lakkering av panser, forskjermer og nedre del av dørene. Klarer fortsatt ikke finne noen felger jeg vil ha til sommeren...Ellers har jeg plan om å få den klar til sommeren og muligens Gatebil Våler
Freakshow Skrevet Januar 9, 2016 Skrevet Januar 9, 2016 veldig pen bil! digger hvit e46!men baklyktene var jeg ikke helt fan av! også skulle du fått lakert dufusoren hvit, med bare den lille flippen over eksosen kunne du beholdt sort! hadde gjort et veldig mye bedre helhets intrykk!
Chris11slett Skrevet Januar 10, 2016 Skrevet Januar 10, 2016 grymt me d22.. no må du få bestilt svart N merker snart! www.nmerker.no
tennbrikket Skrevet Januar 10, 2016 Skrevet Januar 10, 2016 Meget fin bil, digger fargen. Er noe helt annet en standard sølv fargen som går på 90% av alle bilene i Norge. Kjører selv rundt i en topaz blau e46 stasjonsvogn. Men hvordan syns du bilen går med chip?. Driver å vurderer å chippe min i februar selv. 150hk er liksom akkurat passe, men blir fort litt lite med full bil.
systomen Skrevet Mars 21, 2016 Forfatter Skrevet Mars 21, 2016 On 10.1.2016 at 21.57, tennbrikket skrev: Meget fin bil, digger fargen. Er noe helt annet en standard sølv fargen som går på 90% av alle bilene i Norge. Kjører selv rundt i en topaz blau e46 stasjonsvogn. Men hvordan syns du bilen går med chip?. Driver å vurderer å chippe min i februar selv. 150hk er liksom akkurat passe, men blir fort litt lite med full bil. Går egentlig ganske godt nå har ikke jeg prøvd orginalt da, så har ikke noe å sammenligne med.
systomen Skrevet Mars 21, 2016 Forfatter Skrevet Mars 21, 2016 (endret) Har ikke gjort en dritt med bilen i vinter, så er på høy tid å begynne å fikse til sommeren. Snart klar for lakkering, og venter på nye splittere til fangeren. Nye hjul igjen, GS Concav 8,5x19 og 9,5x19. Har også kjøpt ett sett x5 hjul (style 63) som skal få en ny farge Å ja, nå har jeg bestilt svarte Nmerker, tok ikke så lang tid? Endret Mars 21, 2016 av systomen
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå