Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jøss, bilder? Må være i feil tråd.. Neida, godt med vask :) Skulle bare gitt han en omgang i mellom med høytrykksåpe/skumbørste/skumkanon eller hva enn de har der.

Skrevet

Aldri bruk skumbørsta, folk bruker jo den til alt. Vaske hjulbuer, kanaler og dekk og felg. Blir sandpapir på lakken, om det er dette dere gjør. Litt unna!

Bruk heller en extra runde med shampo og avspyling.

Skrevet

12421773_10207298333030798_659522652_n.j

Skal få bytta denne, regner ikke med det skjer før på nyåret, men men. Hatt liggende i snart et helt år, haha. Er på tide å bytte den som står i ;)

Denne bilen har så godt innmøkka karosseri at det gjør ikke noe, haha. Men fått tips om å spyle skumbørsten med høyttrykken før bruk på grunn av det ;)

Skrevet

stakkars bil, blir ikke skikkelig vaska engang :P

Pfft, bedre å spyle av en gang i blant enn ingenting, vurderer faktisk å ta den i maskin der Djwik pleier å vaske sine, blir rent og pent da. Men så var det å ha tid, ha :P

Skrevet

bruker du den vaskekosten på selvasken shattered da kommer jeg opp i ei helvettes fart og trør den opp i ræva på deg! :P da er det faktisk bedre og kjøre den gjennom vaskeautomat altså! :P

forholdsvis pen bil btw ;) bare få på no oransje blink foran så er du i boks!

og bare for å sitere gabz her, SENK! har orginale m-tech fjærer hvis du trenger? ;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...