Kenneth291 Skrevet Mars 26 Skrevet Mars 26 Hei, Jeg har fått varsel lampe for slitasje på bremseklossene i dashbordet. Klossene er ikke nedslitt, er det noen som er kjent med dette problemet? Er det slitasjesensorene som er ødelagt?
Kenneth291 Skrevet Mars 29 Forfatter Skrevet Mars 29 På 26.3.2025 den 11.38, Reef89 skrev: Den varsler jo før de er nedslitt.. Ja men det er mye igjen på klossene?
Rune-K Skrevet Mars 29 Skrevet Mars 29 På såpass gamle så ert det ofte dårlig kontakt eller ledningsbrudd. Ta opp kontaktene ved calipperne og spray det med kontaktrens å se om det hjelper. KMT reagerte på dette 1
Kenneth291 Skrevet Onsdag kl. 17:36 Forfatter Skrevet Onsdag kl. 17:36 På 29.3.2025 den 8.10, Rune-K skrev: På såpass gamle så ert det ofte dårlig kontakt eller ledningsbrudd. Ta opp kontaktene ved calipperne og spray det med kontaktrens å se om det hjelper. Vet du om det er noe de slår ned på EU? Ettersom de kan se på klossene at det er en god del igjen?
Lars89 Skrevet Onsdag kl. 18:54 Skrevet Onsdag kl. 18:54 Dette gir ikke mangel på EU-kontroll sveigis og KMT reagerte på dette 2
KMT Skrevet i går, 15:14 Skrevet i går, 15:14 (endret) Mi erfaring er at det kan vera dårleg kontakt der eg har markert på bildene; den raude markeringa gjeld sensoren bak, den eg har merka blått gjeld sensoren framme. Endret i går, 15:18 av KMT
Kennethlang Skrevet 10 timer siden Skrevet 10 timer siden 21 timer siden, KMT skrev: Mi erfaring er at det kan vera dårleg kontakt der eg har markert på bildene; den raude markeringa gjeld sensoren bak, den eg har merka blått gjeld sensoren framme. Takk for svar, skal ta en titt på det.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå