Gå til innhold

ahj

Medlem
  • Innholdsteller

    4762
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

  • Dager vunnet

    16

Alt skrevet av ahj

  1. Samme på G21 også ja. Liker at BMW har laget egen plass til dem begge to under gulvet i bagasjen for oppbevaring når de ikke brukes.
  2. Som @Saltkjelen sier så ble den dekket på garanti. Den var ikke helt som din. Min kunne til tider bestemme seg for at 10 grader til høyre fra senter av nullpunktet er rett frem, hvis du skjønner hva jeg mener. Da selvopprettet den seg til det. Det hjalp ikke å skru av og på, men la den stå over natta var alt i orden. Det var ganske så ekkelt når det hendte, sitter på motorveien og man må kjempe for å holde bilen rett.
  3. Jeg bytta tannstang på min i3 også. Her variert det fra dag til dag, noen dager funka alt. Dagen etter så var styringa stiv og hold en fast vinkel om man slapp rattet.
  4. Faktisk bedre å bo i "sentrum" enn lenger ut, her dem holder på. De holder seg unna selve Lillestrøm. De har noen lager og parkeringsplasser ikke så langt unna meg de holder på. Da blire det litt bråk. Men jeg har ikke noe i mot det.
  5. Tror du naboer blir mere fornøyd med slikt klokken 5 på en lørdag morgen? Må være et argument for deg som skal bygge garasje. " Da slipper du frue å høre på dette hver lørdag morgen, en garasje isolerer mot støy OG flammer!"
  6. Fattern hadde akkurat samme farge mener jeg på sin pre face E39 520i som han kjøpte ny i 98/99. Han gikk da fra en e34 525i i mørkblå som skiftet litt nyanse basert på lyset ute. Begge sedan.
  7. Kan anbefale spacer, det gjorde mye med kjørefølelsen og mer stabil på motorveier på min i3s
  8. Bekjent av meg har en en slik i RS. Han er veldig fornøyd med dem. Forhåpentligvis er dem bedre skrudd sammen en Taycan. Eneste jeg hadde vært litt skeptisk til er verdifallet på dem.
  9. Jeg var å så på den x3m i mai. Jeg hadde ikke kjøpt den, lå alkometer i midtkonsollen. Rådyr hår under panseret og bilen var generelt dårlig tatt vare på. Flere feil som ikke er opplyst i annonsen. Eieren kjører MYE bilen sa dem, i mai hadde gått 95000km. Tipper den har gått nærmere 105 000 km i dag.
  10. Helt enig. På muttern sin begynner dem å må skiftes. Men bilen har gått snart 40kkm. Den blir desidert kjørt mest på sommeren.
  11. Selv jeg har comfort plus på min. Dog ikke kommet fra fabrikk med det men 😅
  12. Der hvor jeg kommer fra betyr konebil traktor.
  13. Gratulerer med flotte biler! Virkelig to verdener med en GT3 og en 6 serie GT
  14. Nå er dette min preferanse, men i4 må ha M sportstolene i mine øyne. Ikke nødvendigvis pga design, men sitte komforten er langt bedre enn sportstolene i mine øyne.
  15. Det ble natt og dag det med LCI lamper. nydelig
  16. Tusen takk, det kamera biten må jeg bli bedre på. Tusen takk! Det hadde vært morsomt med litt banekjøring igjen, sist var med E91 jeg hadde. Tusen takk! Jeg skal bli bedre på bildene ja 😅
  17. Bare kjøp en BMW modell bil til kidsa så er du innafor, litt rimeligere enn en 9 år gammel i3.
  18. Det var godt det gikk bra! Hadde samme for par år siden i nærfamilie, det løser seg til slutt Har du lov å kjøre nå? Det blir nok litt rykk og napp på oppdateringer. Fortløpende er å få på plass avblendbart speil på passasjer siden. Helt fantastisk. Disse anbefales veldig, med sportsdiffen så er den leken og lett. Spent på vinteren Takker! Nei, han kikket på bilen for meg og jeg fikk lånt en plass å sove
  19. Tusen takk! Ser du har som vanlig mange prosjekter på hånd.
  20. Veldig enig. Bilen gikk bra og ladet fort, men når resten er drit. Veldig glad jeg byttet Enig! Veldig enig. Med mild hybriden så bruker den ikke alt for mye heller når man klarer å frastå å tråkke på gassen
  21. Oppdatering Har skjedd litt siden sist innlegg av meg i denne tråden. Vært 2 bil bytter, en operasjon av en albue, innom et merke som skulle være bra og tilbake igjen til BMW. Nok om det. Etter 18/19 eller hvor mange over 17 ganger på garantijobber med taycan det var, så var det nok. Hva var det neste som skulle ryke, hvor kom det til å skje og når. Da ble det heller å ta turen til @Walkabout på andre siden av landet for å bytte inn Taycan til en M340i. Som vanlig er det noe drit som skjer med den porscha når det er langt tur. Lading var ingen problem som vanlig, men når navigasjonen to ganger restarter og bruker 30 minutter for å hente seg inn igjen er det nok. Rett før ankomst så sluttet navien å vise hvor man skulle svinge osv. Som regel så er det bare kjøre og stoppe kun for å lade. Her står den klar for henting. Så var det å pakke om og sette snuta hjemover. Det ble bare et stopp for bilen sin del som måtte ha litt bensin. Mens sjåføren måtte ha noen dostopp og mat. Ingen feil på navi og med Conneted drive som kommer på minuttet i bilen istedenfor 2 uker. Endelig hjemme i egen garasje. Veldig fornøyd med bilen. Tidligere eier har brukt mye penger på bilen med Mperformance stasj og AC schnitzer eksos. Selvfølgelig er det noe planer. Det blir med tiden. Så langt har det blitt avstiver fra M440i og noen innsugsdeler. Samt M speil Tusen takk til @Walkabout for all hjelpen rundt dette med å bytte bil!
  22. Godt det gikk bra! Man får et litt annet perspektiv på livet når man har sett døden i hvitøyet. Blir spennende å høre hvordan det fungerer med easy og bytte av kjøremodus, og hva resten av pakkene som du har bestilt!
  23. Samme her Den har ligget ute siden våres mener jeg. Den har fått sitt, tja preg etter jeg hadde den. https://www.finn.no/mobility/item/423905035?ci=2 Vedkommende som kjøpe den av dere skrøt åpenlyst av at han hadde prøvd å kjøre fra politiet med den innbytte bilen. Jeg svarte at det er ikke noe du burde skryte av, spesielt siden han ikke klarte å stikke av fra dem 😅
×
×
  • Opprett ny...