VegarVS Skrevet April 5, 2011 Skrevet April 5, 2011 men det må da vel være lov å spørre om folk har erfaringer eller vet noe, uansett merke? tulletråden kan jo også brukes fornuftig!
S.Hafsmo Skrevet April 5, 2011 Skrevet April 5, 2011 Ford Power! Bare sånn for å hive inn litt ikke-porsche. Ps: Porsche 914 er rått!
Fredrik Skrevet April 5, 2011 Skrevet April 5, 2011 men det må da vel være lov å spørre om folk har erfaringer eller vet noe, uansett merke? tulletråden kan jo også brukes fornuftig! Det kan man vel også idag når det gjelder tulletråden. Det moderatorene ikke vil er at man f.eks oppretter egne "Ford" tråder eller spør om tekniske ting vedr. Ford i tekniskforumet.
wicky124 Skrevet April 5, 2011 Skrevet April 5, 2011 Ser ikke helt hva som er så spesielt med porsche...kryr av dem i oslo og er vel så utvanna at de ikke finnes spennende i det hele tatt...seff de har pent design og motor og sånt..men ikkeno mer enn det...liker heller å snu meg etter en lamborghini...selv om det er ett vag-produkt... Flere her som synes Zibri er rar som snakker om forden sin...men kanskje bedre å nevne SIN EGEN ford enn en porsche man har sett på nett konstant?
Fredrik Skrevet April 5, 2011 Skrevet April 5, 2011 Porsche 901 og Ferry Porsche anno 1963 (mrk. modellnummeret)
wicky124 Skrevet April 5, 2011 Skrevet April 5, 2011 synes nye miura consept er noe å diskutere fremfor 911... blir ikke særlig tøffere enn dette... Even angels will fall..
noekult Skrevet April 5, 2011 Skrevet April 5, 2011 Ok, da ble det for mye Porsche-prat for min del og. Lamborghini er 10x fetere, minst. Mk1 Gallardo Spider er fette nais!!
316 Skrevet April 5, 2011 Skrevet April 5, 2011 ...Politiet opplyser at mannen var i ferd med å parkere da han mistet kontrollen over bilen og dundret inn i murveggen. ...Ambulanse og politi var raskt på stedet, og føreren - som er en eldre mann i 90-årene - er kjørt til sykehus.
Fredrik Skrevet April 5, 2011 Skrevet April 5, 2011 Ser ikke helt hva som er så spesielt med porsche...kryr av dem i oslo og er vel så utvanna at de ikke finnes spennende i det hele tatt...seff de har pent design og motor og sånt..men ikkeno mer enn det...liker heller å snu meg etter en lamborghini...selv om det er ett vag-produkt... At det er mange Porscher i Oslo forteller vel egentlig ganske mye om hvor stor appell disse bilene har for bilinteresserte. Jeg mener... den billigste 911´en koster jo tross alt minimum 1,4 millioner kroner ny. Lamborghini Miura er nesten like kul som en like gammel 911, men bare nesten...
noekult Skrevet April 5, 2011 Skrevet April 5, 2011 Men det er garantert svæææært få "Porsche-filer" blant kjøperne. Nok av advokater/meglere/leger som vil ha statusobjekt og nok av statusjegere blant Porsche-folket i Norge ("Jeg har en Porsche!" "Kult, hva slags?" "En Boxster!" "Gjesp!") Og det er heller ikke slikt at alle Porschene i Oslo-området er nye til 1.4 millioner. 90% er jo enten Cayenner, Boxstere eller eldre enn 5 år. Porsche er rett og slett Europas Corvette, alle har sett en og de fleste har noen i familien som har en... Og ingen gidder å snu seg etter en... Nå har jo Corvette mye verre kvalitet i alle ledd, men ikke det som er poenget... Hva de andre designer: Hva Porsche "designer": 996 GT2 996 GT3 996 Turbo 997 C2S (min faovritt-911 utseendemessig, etter 965 Turbo) 997 GT2 997 GT3 997 Turbo Men Porsche kan, hvis de VIL, noe de tydeligvis bare gidder en gang pr. livstid:
Kvasi Skrevet April 5, 2011 Skrevet April 5, 2011 Kjærra til en kompis. Grom as f, og har eskeny motor fra Ford Motorsport.
S.Arnesen Skrevet April 5, 2011 Skrevet April 5, 2011 hmm, hvorfor kan ikke djuice akseptere at jeg skal ha to abbonnement hos dem? Jeg har to måneders bindingstid igjen på mitt gamle abonnement, men jeg tenkte å kjøpe meg ny tlf med att annet abonnement. det er halve prisen å ha to abonnement ut bindingstiden på det gamle iforhold til det å betale avgiften de skal ha for å bryte avtaletiden.
Erik89 Skrevet April 5, 2011 Skrevet April 5, 2011 Må snart inn med min, sommerdvale..kjekk vinterbil
Anbefalte innlegg