bmwZ Skrevet Mars 6, 2013 Forfatter Skrevet Mars 6, 2013 digger alt arbeide i detaljene, blir veldig bra Takk, det begrenser seg med stæsj å kjøpe til Z4, så da må man finne på noe selv.
Remito Skrevet Mars 7, 2013 Skrevet Mars 7, 2013 Dette blir veldig bra Liker disse småtingene du gjør Litt sånn som italienske super/luksusbiler
bmwZ Skrevet Mars 7, 2013 Forfatter Skrevet Mars 7, 2013 Dette blir veldig bra Liker disse småtingene du gjør Litt sånn som italienske super/luksusbiler Takker, ja ser ikke bort ifra at jeg henter litt inspirasjon fra de bilene jeg jobber med
bmwZ Skrevet Mars 10, 2013 Forfatter Skrevet Mars 10, 2013 Har fått tatt noen bilder av bedre kvalitet som lovet. Men bildene er med vinterhjul på, selv om jeg ikke bruker den om vinteren. Skal jeg gjøre nye mods er jeg avhengig av å kunne flytte bilen ut på verkstedet på jobben Derfor greit med vinterhjul Men har gjort en ting ikke alle kommer til å like. Har byttet ut det gamle Sdrive 35i merket på forskjermene med M35i logoer. Kjøpte bare M135i merket og kastet ett tallet Syntes det matcher bilen og særlig bremsene på en bra måte. So here you go:
ChristerM Skrevet Mars 10, 2013 Skrevet Mars 10, 2013 Dette er faktisk helt hinsides fint! Detaljnivået på denne er skyhøyt!!! Kudos!
hagenisse Skrevet Mars 10, 2013 Skrevet Mars 10, 2013 Du er en person jeg kan handle bil av ser jeg. Veldig bra!
Tzunami Skrevet Mars 10, 2013 Skrevet Mars 10, 2013 Vil ikke si det var feil egentlig, med M35i. Forskjellen på deg og de fleste som setter det på sine slitne 3-serier, er jo at denne begynner virkelig å likne en M-verdig bil, utseende og detaljmessig litt rart å se det på siden thou
Saltkjelen Skrevet Mars 10, 2013 Skrevet Mars 10, 2013 Vil ikke si det var feil egentlig, med M35i. Forskjellen på deg og de fleste som setter det på sine slitne 3-serier, er jo at denne begynner virkelig å likne en M-verdig bil, utseende og detaljmessig litt rart å se det på siden thou Helt enig! Virkelig gjennomført..
bmwZ Skrevet Mars 10, 2013 Forfatter Skrevet Mars 10, 2013 Takk for veldig hyggelige tilbakemeldinger. Gleder meg til å få på 20" sommerhjulene nå
bmwZ Skrevet Mars 12, 2013 Forfatter Skrevet Mars 12, 2013 Fantastisk flott bil med herlige mods! Jo, takk for det
Frode D Skrevet Mars 12, 2013 Skrevet Mars 12, 2013 De detaljene du legger til bilen gjør utrolig mye Likte spesielt godt detaljene på bremsene og kombinasjonen med skinn og alcantara innvendig! Men jeg syns det er penere uten noe emblem (uansett om det er M35i eller bare 35i).
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå