Hei,
etter noen år uten BMW så ble fristelsen stor etter å få kjøpt noe igjen. BMW var min første bil og hadde en E39 i 5 år og storkoste meg med den. Savnet etter å kunne pusle på litt med bil samt de herlige rekkesekserne som BMW produserer var rett og slett stort. Jeg har hatt en del år med motorsykkel kjøring, men de siste årene har den interessen dabbet litt av.
jeg har derfor endt opp med en sort Z4 2.2 cab.jeg har lenge hatt lyst til å prøve disse og bilen er superartig og kjøre på svingete vei. Motoren drar godt, men det hadde ikke gjort noe med noen hk ekstra kjenner jeg😆
jeg syntes bilen er fin og har egentlig ingen direkte store planer med den egentlig. Tanken er å få brukt den mye til neste sommer på turer til vestlandet og ellers rundt om i Norge, delta på treff osv.så regner med det dukker opp en del bilder av det etterhvert i tråden
bilen er pent holdt virker det som, men trenger helt klart en skikkelig runde med polering for det er et hav av vaskeriper. Interiøret er seigt, skinnet og rattet har nok heller ikke vært renset på en god stund ser det ut som. Så litt generelt vedlikehold og pleie er planlagt.
caben har sluttet å virke så det blir første prosjekt jeg skal bryne meg på.
planer for bilen:
sportseksos?
shine opp interiør og eksteriør.
ta rust på bakluke.
her har dere noen bilder av gliset: