Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

I dag da jeg skulle låse opp bilen med å trykke på nøkkelen skjedde det ingenting tippet det var batteriet i nøkkelen som var tomt, så gikk inn å hentet reserve nøkkelen for å prøve den trykket på knappen på nøkkelen å ingenting skjedde da heller, så nå må jeg fysisk låse opp bilen i dørlåsen for å få låst opp bilen. Noen som vet hva feilen kan være? gjelder en 05 e61

takker for alle svar

Skrevet
Vasket bilen i det siste? Trolig mottakeren som ligger under spoileren i bakluka.

vasket for ett par dager siden.

noen måte å sjekke om det er mottakeren som har gått?

dyrt å bytte?

Skrevet
E61 tåler ikke å vaskes? .....

Skulle nesten ikke tro det, samme gjelder lyktene :evil:

Vasket min veldig mange ganger men aldrig hatt plager med fukt,noen plasser

Skrevet
E61 tåler ikke å vaskes? .....

Skulle nesten ikke tro det, samme gjelder lyktene :evil:

Vasket min veldig mange ganger men aldrig hatt plager med fukt,noen plasser

Skrevet

er veldig dårlig rekkevidde på min e60 også, men hvis jeg har skjønt dette riktig så er dette samme antenne som radioantenna?

har noen/ vet noen om hvordan man bygger om til DAB i bilen?

Skrevet

Du må kjøpe egen DAB-modul som monteres bak i bilen. Skal ikke være noe stort problem, men har ikke helt satt meg inn i det, da det ikke er mulig i min bil nå.

Skrevet

Hei. Tenkt å sjå på nå felger i mårrå. Fram:9*20, 255/30. Bak:10.5*20, 295/25. Begge har ET15. Bilen min er en 08 E61 som er HARTGE senket. Det store spørsmålet, blir dekk å felg får bred, slik att det subber i hjulbuen?

Skrevet

Angående motorvask; er det bare å spyle i vei når panseret er åpnet eller er det noe en må være forsiktig med å ikke få altfor mye vann i?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...