Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

CCC-iDrive vs. CIC-iDrive:

fx5oz49hyjuaud94ssi8_thumb.jpg 0bwp5q8k799uox1kptsk_thumb.jpg

Er det mulig å få menyen på det høyre bildet ved en oppgradering av programvaren? Gjelder en 2009-modell, Navi Business med den nye CIC-kontrollen. Hvis nei, ligger programvaren i radioen, slik at bytte til en nyere radio vil gi denne menyen?

Skrevet

Nei, det er ikke mulig, da det er et helt annet system. Du har vel "flip up"-skjerm nå, og da må både ny radio og skjerm til, så da kan man like gjerne gå for navigasjon professional først som sist.

Skrevet

OK. takk for raskt svar, selv om det var nedslående. Ettermontering får vente til den nye iDrive med touch og gestures blir tilgjengelig. Men koster nok for mye, så blir bare med drømmen. :)

 

Hvorfor vente på noe finger vifting når du kan kjøpe NBT? NBT ser jo meget bra ut, og vil ikke tenke på hvor dyrt det blir å ettermontere enda nyere system. Du må også vente på noen skal finne opp en emulator eller koding av noe slag :) som garantert blir altfor dyr..

  • 2 weeks later...
Skrevet

Er det noen her i mot betaling som kan ta på seg ettermontering av DAB, 6nr, 6nf og combox i en E60 sent 2009? Holder til ved Hønefoss.
Har USB, Bluetooth og AUX

Siste nr i chassisnr: C357797

Skrevet

Skal du ha originalt DAB eller ser du for deg en type Dension løsning? DAB+ får man ikke i E60 originalt.

 

Kan evt hjelpe deg med combox og det andre :)

Skrevet

Skal du ha originalt DAB eller ser du for deg en type Dension løsning? DAB+ får man ikke i E60 originalt.

 

Kan evt hjelpe deg med combox og det andre :)

Trenger ikke være originalt så lenge alt virker sømløst med i-drive :)

Hva skal du evt. ha for dette? :)

Skrevet

Ulempen med tredjepartsløsninger av DAB på CIC er at man ikke får en egen DAB-meny under radio. Derimot må mann inn på CD/Multimedia og gå inn på external devices for å få på DAB. Litt jalla i mine øyne. Med combox får man forøvrig web-radio, så sånn sett er det kanskje ikke vits med DAB+. :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...