Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)
5 hours ago, MarkusRykkje said:

Overaskende bra, passet godt! Slapp Og gjøre noen modifikasjoner for og få den til og passe, så overall veldig fornøyd 😊

Fett, da tar jeg sjansen på å bestille en selv også. 

Ser at du ikke var fornøyd med frontleppen du bestilte? Jeg er på utkikk etter frontleppe selv, og tror jeg har funnet et bra alternativ som visstnok skal ha "perfekt" passform.

https://www.ebay.com/itm/Fits-17-19-BMW-5-Series-G30-MP-Style-Front-Bumper-Lip-Spoiler-PP/282787869314

Linken fikk jeg fra "Drtjxtz" fra bimmerpost, som folierte sin i CF da leppen kommer ulakkert:
https://g30.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=1481659

Endret av BrokeBoi
Skrivefeil
Skrevet
11 hours ago, GorAn said:

Har kjøpt til min bil fra Tyskland (149 euro  + frakt 29 euro + 445 kr for Merverdiavgift (25 %)) Den passer perfekt og er bra kvalitet både på material og lakken. Bestilt den 20.1 fått den på Sunnmøre 30.01 ;)

Her er link:  

https://tuning-carlights.de/Carbonteile-fuer-BMW/fuer-bmw-5er-g30-g31/diffusor-performance-competition-style-kunststoff-fuer-bmw-g30-g31-mit-m-paket.html

Det ser ikke ut til at de sender til Norge? Prøvde nettopp å legge inn en bestilling uten hell...

Skrevet (endret)
3 minutter siden, BrokeBoi skrev:

Det ser ikke ut til at de sender til Norge? Prøvde nettopp å legge inn en bestilling uten hell...

bare ta kontakt med dem 

Merknad 2020-02-02 231812.png

Endret av GorAn
Skrevet
3 timer siden, GorAn skrev:

bare ta kontakt med dem 

Merknad 2020-02-02 231812.png

Har du bilde av denne montert på bilen din? Er passformen bra?

  • 4 weeks later...
Skrevet

Da har jeg bestemt meg for og senke bilen tidligere enn planlagt! Og det var litt av en jobb gitt! Måtte ut med alt av hatthylle osv. Skummelt og skal rive av klips på en så ny bil 😂 irritasjonen tok over som gjorde at det ble lite bilder! Men noen få ble det! 
Jeg sir meg fornøyd med høyden, skulle kanskje ønsket litt lavere bak. Kjørekomforten har jeg ikke fått testet skikkelig! Men uten tvil mer stabil i høyere hastighet. Kanskje litt for bouncy i lav hastighet i forhold til orginalt? Som om fjærene framme skulle vært litt stivere. 
Bare godkjenning hos SVV som står for tur nå. 

H&R 35/35

53061959-A2A5-41E4-99B2-C281543F0FCC.thumb.jpeg.39085368799b352222e0b011a641fb4b.jpeg

D9D3E6A3-E8BC-484E-B915-B5801BD54561.thumb.jpeg.93025676801534f3f16660932514baa0.jpeg

B251BC11-B635-4E25-93A3-EE64724D8346.thumb.jpeg.1bf448ea716961d0e078c661de0db7e8.jpeg

Skrevet

All ære for å rive sundt en så ny bil :) det hadde ikke jeg våget. Men job well done!

Bare få på skikkelige sommerfelger, ser alltid merkelig ut med senk og små vinterhjul.

Skrevet
1 time siden, BrokeBoi skrev:

Her har du bilde av diffuseren montert på min bil. Sitter som støpt.

IMG_8498_(2).jpg

Det såg meget bra ut. Sort blank denne?

Skrevet

Fornøyd med ny eksos da? :) 

Angående fjærene kan det hende de setter seg litt (og blir litt lavere) etterhvert. Pass på at du har alt av papirer i orden når du skal godkjenne :)  Det var med nød og neppe jeg fikk godkjent da fjærene egentlig ikke er godkjent spesifikt til hybridutgaven. 

Skrevet
1 hour ago, Chris A said:

Det såg meget bra ut. Sort blank denne?

Det stemmer. Jeg føler at sort blank passer bedre til bilen enn den merkelige gråfargen på standarddiffuseren som egentlig ikke matcher noe som helst på bilen.

Skrevet
1 time siden, BrokeBoi skrev:

Er veldig uvant med det nye lydnivået, da alt nesten var lydløst før. Føles nesten ut som om jeg sitter i en amcar nå. 😅

Hva er det som er gjort med anlegget da?

Skrevet
1 hour ago, macrorain said:

Hva er det som er gjort med anlegget da?

Har fjerna den bakre lyddemperen og satt inn Y-Pipe fra resonatoren. Jeg skal ihvertfall ikke fjerne noe mer nå.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...