Gå til innhold

skoglund

Medlem
  • Innholdsteller

    643
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

  • Dager vunnet

    2

Alt skrevet av skoglund

  1. Den har altså yt motstand for deg , det skal den faen mæ ha. kjedelig at det ikke vill gis seg, dette er bilen man selger og neste mann får det problemfritt i en god stund fremover. 🙈
  2. Ja da får vi om det blir spotting av deg etter hvert:)
  3. Nå nærmer du deg geografisk, Lofoten også på din ferd?
  4. Bare få den ren for galv så du får sveist den fast skikkelig så blir det nok bra:)👍
  5. Nå har ikke jeg hadd skade på mitt eget kjøretøy, men ser at når de utføre reparasjoner blir det dokumentert med bilder før under veis og etter. Regner sterk med at du som kunde kan få ut denne dokumentasjonen når bilen er ferdig. verksted får opp denne informasjonen seg i mellom , så må jo være mulig å for deg som eier også for å kunne dokumentere at reparasjon er skikkelig utført. kan kun se fordeler med dette og fjerne tvil og dårlig utførte reparasjoner. sjekk på din egen bil hva dem har gjort når du hadde skade sist og om dem har lageret noe dokumentasjon på den jobben?
  6. I 2026 skal du kunne hente bilde fra ditt skadet kjøretøy . I alle fall vist det er det er ett godkjent verksted.
  7. Tenkte umiddelbart at jeg bor på feil plass Mtp på prisen av bolig.
  8. Ikke at gen 2 er veldig pen innvendig, men gen 1 er mindre pen , ikke spesielt pent design på noe , men alt dette har jeg oppdaget med at jeg har bygget opp en gen 1 bil for en kompis:) lett å se og kjenne på forskjellen når de står på siden av hverandre:) men når jeg camaro drømmer online var det jo gen 1 det måtte være:) nå glippe den 68 jeg skulle kjøpe selv og det ble en gen 2 på oss, aldri angret i ettertid dog:)
  9. 68 har de pene hjulbuen, 69 liker mange for det blir nent oftes , jeg liker 68 selv også, men det påståes at gen 2 skal være mye bedre å kjøre, og det må være såpass som det er mener nå jeg:) hehe
  10. Takk, ja blanda drops passer vell gått som beskrivelse på bilparken. camaro er faktisk fruen som står som eier av ene og alene:) jeg har brukt en del penger på den, det har ballet på seg som vanlig men bilen er hennes. Ble en liten 17 mai tur til kvelds:)
  11. Til lykke med dagen til alle her inne hipp hipp hurra.
  12. Huff ser det er lenge siden det har vært oppdatert her:) Liten helse sprekk for vinter her , så mindre utført en planlagt, men formen peker oppover nå så håper på å komme i gang skikkelig igjen. E46 skal få ny clutch som pri 1 . Ellers har det gått i mapping på camaroen på starten av sesongen, skifte av diff olje, tettet en bensin lekkasje rundt tank måleren. Lite som har skjedd på bilfronten, da jeg har hold på med mye trevirke og gips i stede. kjøpt en golf R som fruen har brukt som vinter bil , så om noe er hypp på god praktisk bil med litt sprek motor så kan denne selges
  13. Det er bare å starte med polering av bilen , da vet man nøyaktig hva man har og ikke har ang lakk og defekter i plat:) Flott bil uansett, og litt plukk å holde på med er vell ok og ha når man bruks sommer bil?
  14. Vet ikke hvor ille det er, men tenker jo at det er mulig å redde for noe som har lyst , men den blir jo ikke den gammle urørte bilen lengre
  15. E34 som ikke har det så bra lengre:( Den var helt urørt bil i god stand før loven datt ned på den.
  16. Er det mulig å være så uheldig?
  17. Ang transporter , så skifte jeg til oppgradert på min for ish 100tkm siden, og stilt har det hvert ( sikkert ikke etter dette innlegget). Og mine er brukt med lavprofil dekk og senk. Men skader nok ikke med ekstra fett i den.
  18. Ja det tåles mere lyd enn det:) enig der
  19. Enig i dette, men min bråker ikke på den måten, er bare at alt blir slått hard ned på for tiden. Gruer meg til at jeg skal ut med E46 for å si det sånn. Nydelig lyd , men det er long range når du drar etter skikkelig. Og ikke minst Mc for tiden, skilt oppheng , eksos og blink lys Heier på alle som orker å holde på bil for tiden:) og ikke minst dele med oss andre:)
  20. Liker utviklingen her:) men hvor grov lyd er du ute etter, har fått inntrykk av BT har klikka mentalt og alt annet stock er krise. Så på en pent bygget s2 på finn.no de hadde slakta den på teknisk ute kontroll. Og den var pent modifisert, ikke knall blå silikon slanger med 4 stk slange klemmer for holde de på plass. Har jo en Golf R mk 7 som hønemor har brukt til vinter beater i denne vinter , og det er med hjerte i halsen hver gang jeg ser BT har hvert på by tur her. Den har 4 toms downpipe, 3,5 toms eksos og det meste av mods som kan boltes på. Åpen recirk ventil. Det er jo helt herlig å kunne høre en bil puste pese litt. men samfunnet ser jo med skrått blikk på deg med en gang. Synd men sant .
  21. Meget pent interiør:) og flott stor jobb som er blitt utført.
  22. Norge har samarbeidets avtale , så havner fort på den lokale stasjon. og hvorfor stikke av fra 2-3 lapper? Det er jo en del av kostnaden av å være på veien når man ikke følger loven 100prosent .
×
×
  • Opprett ny...