Blitt en del gromme deler i det siste ja kjekt du også følger med Andreas! Venter bare på motoren som er komplett overhalt hos Nilsen nå
Så bra! Det blir vanvittig bra finish med pulverlakkering, samt mye mer slitesterkt! Prisen var absolutt ikke galen jeg sandblåser på jobb så derfor prisen var noe lavere på mine.
skjer ikke så mye om dagen før motoren er ferdig, har flytta lokalet ca 1 time lenger vekk nå hos noen i slekta. Betaler langt ifra like mye nå og slipper å skru i enn mørk hevdekjeller minuset er mindre tid til skru, men det hadde det vært uansett nå som jeg har fått meg en sønn.
Planen blir å ha bilene der til jeg får meg egen garasje. Kommer til å reise hver mandag å noen helger å skru.
bilene står i ett gammelt drivhus nå og har 1 mål for seg selv
Noen bilder fra flytte prosessen
også har jeg 5 paller med deler til E34 😂
Her er min nye bruksbil!
93 mod Calypso rot 525 tds. Samme eier fra 2001 til nå. Ikke akkurat noe glansbilde men funker til daglig bruk