Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Men du Fredrik. Du har flere brukere på IP du har brukt. Så jeg tror du kjører et dobbelt spill :P

Skrevet xx.xx.2012 - 17:53 du

Skrevet xx.xx.2012 - 18:04 en annen bruker.

Samme IP. Og de innlegga er rett etter hverandre.

Hehe, det tenker jeg er profilen dama mi opprettet en gang. Kun for å erte på meg så kalte ho seg like godt for Fru Fredrik 90, jepp ;) Har nekta ho å skrive noe mer under det brukernavnet ;)

Skrevet

Hehe, det tenker jeg er profilen dama mi opprettet en gang. Kun for å erte på meg så kalte ho seg like godt for Fru Fredrik 90, jepp ;) Har nekta ho å skrive noe mer under det brukernavnet ;)

Er det samme dama enda da? :P

Skrevet

MEN HVEM BRYR SEG SÅ LENGE MERRUSH OPPFØRER SEG?

om MSJ er merrush og ikke oppfører seg, så steng ute MSJ....?

 

Jeg er helt enig og jeg har den samme pragmatiske innstillingen til problemet med at man kan opprette flere brukere/profiler her inne bare for å lage kvalm. Selvfølgelig legger man merke til de tingene som Fredrik 90 nevner, men så lenge diskusjonene er nogenlunde fornuftige spiller det liten rolle. Sklir diskusjonene ut fordi en eller flere av brukerne er ute etter bråk er det bare å ta tak i problemet der det oppstår. Personlig synes jeg at forumet bør ha en rimelig stor takhøyde når det er helt åpent og det ikke kreves noen former for ID når man oppretter brukere/profiler.

Skrevet

Ta en chill pill og nyt været og helgen :D Nok krig og krangel fra før!

Nydelig vær for tiden! blir godt med helg nå.

Sent fra min GT-I9100 via Tapatalk

Skrevet

Den logikken er vel ikke helt god. Så hvis jeg forgriper meg på 5 barn i barnehage X, så er det heeelt greit at jeg bytter navn og får meg ny jobb i barnehage Y nedi gata?

 

 

Si det til foreldrene til ungene som Breivik drepte.

Kan ikke sammenlignes helt, men poenget står - er det kreft et sted kutter man av delen istedenfor å legge på et plaster.

Jeg ser hva du prøver å si, men logikken er helt fin den. Det er fordi den er kobla sammen med noe vesten er veldig flinke på, nemlig proporsjonalitet i sin maktanvendelse.

Nordmenn har for øvrig en egen evne til å kreve proporsjonalitet i saker vanlige mennesker knapt kan forstå, men i små fillesaker så går vi av hengslene. Synd.

Skrevet

Hvordan skal man klare å holde en bruker som ønsker å lage ugang ute? Det er jo bare å lage ny konto.

Epost-adresser er jo ikke noe stress å opprette, ip-adresser er ikke mye jobben å forandre.

 

Skulle man lage noe tilnærmet trygt og automatisert, måtte man kanskje ha tastet inn telefonummer i registering og verifisere sms-kode eller noe liknende.

Skrevet

Det jeg lurer på angående IP er følgende...Om jeg logger meg inn hjemme...og deretter på jobb...og etter det igjen hos foreldrene mine..så har jeg jo tre forskjellige IP adresser?

 

Da er det jo litt...merkelig...at noen bruker NØYAKTIG samme IP adresse i alle år...?

Skrevet

Da var CRXen solgt! Billøs... DET er lenge siden sist det. Må bare ha disiplin i et par måneder fremover (til F30en kommer) og ikke impulskjøpe kul bil med nye problemer igjen  :P

blir nok som meg, kommer til å savne den lille raketten!

blir digg med f30 da :)

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...