Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen her inne som vet hvordan en kan bli kvitt det at bilen låser seg ved høyere fart enn gangfart? Bilen det gjelder er en BMW E39 530d 1999 modell....Frustrerende greier at den låser seg, begynt av seg selv :P

Skrevet

så lenge den koster rundt 20k så er det ett fett med motor :P

Så lenge den koster 20 er den råtten uansett motor. :P Har liksom ikke lyst på noe som koster 20000 og har gått 246 000 jeg.

Skrevet

Regna med det... men si meg...burde ikke du brukt de 8k i flybilletter til en langhelg ett annet sted? bare lurer... altså...er gatebil verdt pengene?

En gjeng med brautende feite gutter som går rundt skitne som faen i camp-området og drekker øl og gleder seg til å se på 4stk halvnakne lubne jenter på en overfylt scene sent på kvelden?

Ja det er artig med bilene og utstillinga av småfete biler etc... Men... jaja...

Jo, det finnes helt sikkert bedre bruk av pengene for å dra på tur. Men vi er et kompisgjeng på 10stk som skal nedover, så satser på at det blir bra
Skrevet

Nei, men når man velge å legge det ut på et offentlig forum må man forvente kommentarer. :)

Skrevet

Reiser folk fortsatt dit altså. Jeg har sagt til meg selv at det er en av de plassene jeg ikke kommer til å reise til. På ferie for og spise norske kjøttboller i syden liksom :beer:

 

Men det er nok deilig med litt ferie! God tur :D

Skrevet

Vil ikke til "charterfeber syden" eller til "thaifjorden thailand"... høres bare sleezy ut... haha :P

 

Og ja...elsker småbiler til en laaaav pris... gjerne så lav som mulig før jeg pruter...

Skrevet

Reiser folk fortsatt dit altså. Jeg har sagt til meg selv at det er en av de plassene jeg ikke kommer til å reise til. På ferie for og spise norske kjøttboller i syden liksom :beer:

 

Men det er nok deilig med litt ferie! God tur :D

 

Jeg syns det er veldig fint og alright der. jeg vet om et par restauranter med Norsk mat, men de måtte man lete etter, jeg spiste all mulig annen mat sist jeg var der :) 

 

 

Betaler kun for flyreisen , har familie der med toppleilighet og man ser utover hele :wub:  og de som har snappen min , kommer nok til å få endel filmer og bilder av denne turen :) :) 

Skrevet

Dama er glad i og kjøre bil og har innterese av bil, så bil ferie for henne er værtfall et must. Ho har også spørt om det, så da blir det nok bil ferie i sommerferien, tar også 2 uker i 32 og 33 om jeg husker riktig. 

et vennepar av oss har spørt om tur til Danmark. et telt i bilen , og bare kjøre til Danmark og se hvor vi ender. 

Liker å være spontan :) 

Skrevet

Skal også kjøre bil nedover kontinentet i år, men skal heldigvis til en siste destinasjon og slipper å kjøre hjem. Kjøringen vil foregå i to dager fra Kiel, med stopp i Ingolstadt for et besøk på Audi-museet.

 

Fra å ha vært på ferie på sjøen i Norge med båt i 10 år, må jeg si at å reise til sydligere strøk kan være svært behagelig, stabilt varmt vær, nye kulturer og ting å se på, noe helt annerledes. Båt krever forøvrig mye stell resten av året.

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...