Gå til innhold

Dusy

Medlem
  • Innholdsteller

    1186
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

  • Dager vunnet

    26

Dusy vant dagen sist Juli 15

Dusy hadde mest likt innhold!

Profile Information

  • Kjønn:
    Mann
  • Bosted:
    Asker
  • Kjøretøy
    E46 M3 / i4 M50

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

  1. Det var et vanskelig valg må jeg si. Dæven den sedanen så strøken ut Rart jeg ikke har sett denne før, da Bekkestua ikke er så langt unna her. Men, jeg hadde likevel holdt en knapp på den coupen grunnet original bil og oppgraderingene. Men, det er nå mitt valg. Begge virker jo som solide biler, men det er som du påpeker: jeg tipper sannsynligheten for at du får igjen pengene dine senere ved et eventuelt salg er større med original bilen. Pluss som du påpeker, så er det ganske gromme og kostbare oppgraderinger bilen har fått. Det kan jo sikkert være feil det også, man vet jo aldri i dette segmentet. Kult at det blir M3 på deg igjen
  2. Tusen hjertelig takk for et utfyllende svar! Hadde håpa på at du skulle svare. Er du hjemme på formiddagen, på onsdag?
  3. Herlig, takk for tips! Rakkestad er på lista, havna der forrige helg og for noen nydelige veier det var der og lite trafikk.
  4. Gått 10.000 mer og selges for 100k mindre? Ikke ofte det er den veien det går prismessig med M biler i Norge 😂
  5. Tips til alternative ruter inn til Sarpsborg som unngår E6, og som byr på aktiv kjøring, fine landskap og gjerne fine steder å stoppe? Kjører Oslofjordtunnelen.
  6. Bilen identifiserte seg plutselig som en buss når vi så hvor fullt det var på parkeringsplassen for svømme og treningshallen. Til mitt forsvar så tok jeg sjansen siden buss plassene er forbeholdt for skolebusser 😅
  7. Helt rått @Eystein Ose Det er vel fortjent! Følger opp med en som ikke er like showroom worthy, men den tar seg bra ut i naturen
  8. Vi tok den ferja tidligere i juni, og ja, det ble en del øl som kompensasjon for mangel på enarmede banditter 😂 Amsterdam er absolutt en sjarmerende by! Kjenner det klør litt i fingrene å oppleve mer av Europa når jeg ser hvor lettvint det kan gjøres selv om det er en elbil. Ellers flott reisebrev av en tur med en perfekt tur bil!
  9. I godt driv på fjellet med en liten pit stop på Gol for opplading av to tobeinte og to firebeinte 🐶🏎️ For en milsluker med krefter i overflod! Skjønner egentlig først nå hvor genial denne bilen er. Rekkeviddeangst bør ikke være et begrep i 2025.
  10. KLP «nektet» å forsikre bilen dagen jeg skulle hente min nettopp pga det 😂 Lo nervøst bort og hentet den likevel.
  11. Skulle egentlig møte @Snagg30i bobla, men familielivet tok overhånd. Men det ble en første «lang» tur med i4en og manhavna i Rakkestad. Rett og slett en komfortabel lang turs bil som gir mersmak på en kontinentstur neste år. Nå nytes en helg på Hotel Riviera og ferien er offisielt i gang🍺
  12. Er det egentlig noe vits i å kødde med en som åpenbart er oppgitt og lei? Det er greit å sette seg inn i andres situasjon før man åpner kjeften av og til, da hadde verden vært et mye hyggeligere sted Du starta bra, men det siste kunne du fint ha droppa @Fredrik 90 Du er et par år eldre enn meg men høres ut som en skikkelig grinete gammel gubbe på 85 år til tider her inne og det er for jævlig kvalmt. Og til trådstarter: sykt kjipt at dette ble utfallet. Jeg ville også tatt dette videre. Meld i fra til forsikringsselskapet ditt også når du først er i gang. Ikke gi deg. Det vil ta tid men ikke la sånne folk herse med deg. Det er rett og slett kynisk, og jævlig. Sånne folk må man bare få luket ut med en gang.
  13. Rett fra nattevakt for å vaske, etter 4 intensive uker som arbeidshest. En velfortjent utvendig og innvendig vask, så nå skal den få hvile litt. Samme med eier som endelig har ferie
×
×
  • Opprett ny...