Gå til innhold

Lars89

Medlem
  • Innholdsteller

    14120
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

  • Dager vunnet

    26

Lars89 vant dagen sist Desember 25

Lars89 hadde mest likt innhold!

1 følger

Om Lars89

  • Bursdag 12/03/1989

Profile Information

  • Kjønn:
    Mann
  • Bosted:
    Kristiansand
  • Interesser:
    Bil og reise
  • Kjøretøy
    19' F87 M2C og 16' 118ia

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

  1. https://www.tv2.no/broom/dette-kjorer-de-yngste/18347516/
  2. Han er eier nr 12, men teknisk sett eier nr 2 🤔
  3. Det er jo lett å finne cirka km-stand så lenge bilen har vært på PKK. Men dette er kanskje ikke noe "vanlige" kunder tenker på? Norge er jo ekstremt tillitsbasert.
  4. Og en service kanskje? Rart å selge en bil som umiddelbart må på service etter kjøp. Muligens dette er et argument for lav pris. Samt at bilen er fra 2015 selv om det er en "2017". Dette gjelder dog de andre rimelige 991.2 på Finn også. Uten tvil en lekker bil, men vekker ikke noe umiddelbart må-ha begjær for min del. Jeg vil/må ha en knall farge på neste bil. ___________________________________________ 996 Turbo til 360k er seriøst lavt og denne ble solgt fort. https://www.finn.no/442654940
  5. Det er LED-lys så ikke mulig å bytte pære. Ny lykt koster ca 6000 originalt Fra 2500 for uoriginal i Norge eller 1700 fra AliExpress e.l
  6. Auksjonen glimter til iblant mellom alle de utslitte varebilene https://www.auksjonen.no/auksjon/bruktbil/2007_Ferrari_599_GTB_60_V12_620_HK_BOSE_KARBON_SPORTSEKSOS_SCUDERIA_SKINN/546958
  7. Ikke vanskelig å kjenne igjen i3en her
  8. Den var sånn før jeg smørte noe. Nå er den litt bedre. Sykt irriterende da man merker det HELE tiden. Jeg fyrer avgårde en forsikringssak mot Gjensidige nå. Har en såkalt tilstandsforsikring i og med at bilen merkelig nok sto på tilstandsrapporten før salg. Kanskje den ikke likte turen over fjellet 😄 Her er noen andre ting som fulgte med på kjøpet. Dette ble selvfølgelig tatt tak i med en gang.
  9. @Saltkjelen Er det 100% selvoppretting på en i3 som er i orden? Min er "grei nok" å kjøre nå, men mangler det lille siste før jeg er helt fornøyd. Forrige i3en husker jeg som en lek å kjøre. Og defekt comfort access på en side er det typisk dørhåndtak? Har heller ikke lys i noen av dørhåndtakene.
  10. Jeg tok ut frunk og smørte rattakselledd og gummi gjennomføring i torpedo med en universalspray. Da ble den vesentlig bedre, men jeg er fortsatt ikke helt fornøyd. Før satt rattet "fast" hvis jeg ikke hjalp det tilbake. Nå er den generelt lettere og "bare" de siste 15-20 gradene som er "tunge". Kanskje @papertiger og @Saltkjelen har noen innspill? Jeg har kjørt et par i3er på jobb den siste måndeden som er helt like som min så begynner å tro at de ikke er bedre enn den er nå. Er 3,5 år siden sist jeg eide i3 så har glemt litt hvordan styringa var. Tenkte dog ikke noe over det når jeg hadde den forrige. Er jo en gjenganger med treghet i både topplagere og tannstang på disse. Har garanti i 1 år/15k så mulig Bmw får se på den. Men koster sikkert flere tusen hvis de ikke finner noe.
  11. Kule bilselgere på Fjelstad! https://www.facebook.com/share/v/1Go4j3BdHG/
×
×
  • Opprett ny...