Gå til innhold

mslello

Medlem
  • Innholdsteller

    1812
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

  • Dager vunnet

    25

mslello vant dagen sist Desember 21 2025

mslello hadde mest likt innhold!

Profile Information

  • Bosted:
    Trøndelag
  • Kjøretøy
    G26 i4 M50 | i3 120ah

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

  1. En annen ting jeg la merke til, var at det så ut som det var matt overflate på idrive skjermen. Så heller ikke så mange fingermerker, må se litt nærmere på det når man tar en prøvetur
  2. Var så mange folk i Trondheim, så fikk ikke tatt så mange bilder. Men fikk prøvd Msport setene og de likte jeg helt klart bedre. Ellers var det Space silber som den som var på rundgang i oktober, svart og ocean wave blue. Jeg syntes sort var kledelig og blåfargen litt kjedelig
  3. Liker sølv fremdeles her. Skal til Trondheim en tur i ettermiddag for å se
  4. Bra jobba! Endelig vår igjen! Håp for en skikkelig strekk på bilen i trøndelag også til helga
  5. Ja, synes fronten ser lovende ut 🤞
  6. Da får vi snart se i3
  7. Endelig får jeg se Aventurinrød i sol igjen 🤩 stallbilen fikk litt innvendig rens, men det er så ille at det ikke blir tatt bilde av 😅 Støvsuging og kjapp runde med Carpro innerqd.
  8. Jeg ville kjøpt MTM av de to. Kan fylle konsentrat på begge. Men MTM bruker nok mindre produkt.
  9. Ikke gratis Suttner sin heller 😅 Men som du sier, må se an behov og interesse
  10. Har en RM Suttner skumkanon også, solid tysk kvalitet. Men den bruker utrolige mye mer produkt enn MTM kanon. Mangler justering av bredde på vifte også. Så det er litt forskjell på skumkanoner ja.
  11. Surfex er vel apc'n deres. Har brukt den i mange år. Den er vel vannbasert og skal å være miljøvennlig. Har brukt touchless versjon 2 en del. Den er sukkerbasert ja. Det som er litt krevende med den er at de forholder seg til panel impact ratio når man skal blande ut. Så man må nesten måle seg fram om man skal bruke den i skumkanon. Skumkanon er jo gøy 😅 Obsessed Garage har begynt med Bilthamber også, så de la nettopp ut en video av produktene de likte best.
  12. Får se om det blir flere enn 2 sider på denne da
  13. Starta en tråd med biilpleie jeg, får vi se hvordan det går
  14. Fant ikke noen dedikert tråd, så da prøver vi en ny? Her kan vi diskutere produkter og fremgangsmåter med god takhøyde som vanlig på Bimmers. Kan starte med årets første vask I i4 nabolaget 😅 Bruker opp siste rest av det som var på skumkanon. Bilthamber touchless
  15. Der er man vel litt forskjellig. Jeg synes det er morsomt å teste nye produkter. Noen ganger finner man gull og andre ganger produkter man ikke kjøper igjen. Jeg har også holdt på i mange år med bilpleie. Har prøvd litt KC, men har funnet produkter jeg synes er like gode og som jeg har fått bedre priser på.
×
×
  • Opprett ny...