Gå til innhold

Makky123

Medlem
  • Innholdsteller

    869
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

  • Dager vunnet

    1

Makky123 vant dagen sist Juni 12 2019

Makky123 hadde mest likt innhold!

3 følgere

Om Makky123

  • Bursdag 06/21/1985

Profile Information

  • Kjønn:
    Intetkjønn
  • Bosted:
    Fetsund
  • Kjøretøy
    F97 CP, F34 340i

Nylige profilbesøk

4269 profilvisninger
  1. Ja stemmer det, de gjorde om nøklene i fjor høst mener jeg det var. Men får du ny nøkkel uten å kjøpe en oppdatering?
  2. Du har vel EVO navigasjon da, bare å dobbeltsjekke hvilken versjon i iDrive. Har god erfaring med denne karen når det kommer til EVO nøkler. www.bimmer-remote.com Med «livstidsnøkkel» kan du bare laste ned når ny kartversjon er tilgjengelig og installere
  3. Med mindre du er i Lillestrøm området en gang, så blir jeg litt langt unna
  4. Har du enet kabel og pc, så er det mange guider hvordan du kan fikse det selv om du er bittelitt datakyndig Du kan kjøpe via BMW eller GS Du kan kjøpe via «alternative kilder» Du kan fikse alt selv gratis Hvis du legger til hvor i Norge du bor, så kan det også hende noen fra forumet her kan hjelpe deg
  5. ikke den beste videoen, men gir deg litt instruksjoner
  6. Hehe samme. Skulle til å fornye noen annonser, men droppa det når de skulle ha betalt per annonse
  7. Hvordan holder de adaptive demperne ut med senkefjærer?
  8. Nå er det så mye svada og symbolpolitikk i klimaets navn at alt er latterlig egentlig. Men dessverre er det for mange der ute som «sluker» dette 😅
  9. Hehe, fyfy med nysalg av fossile modeller, skal tross alt være klimavennlig 🤡
  10. BMW Welt og museet er verdt en stopp om du ikke har vært der før Har du tid, kombiner det med ett fabrikkbesøk.
  11. Service utført på 19666 km, 28328 km, 48878 km, 74600 km. Etter dette har jeg utført service selv hvert år og skiftet det som har måttet byttes, som skifte av olje, bytet bremser og lignende. I tillegg byttet olje og oljefilter på km 40877, 63000, 92200, 101000. Bilen har gått 164 000, så ingen service de siste 63 000km?
  12. Har brukt Ebay sensorer på en eldre bil en gang, og der fungerte det knirkefritt i flere år. Bare pass på at du velger en selger med god tilbakemelding på sensorene
  13. Forsikringen vil gjelde i seg selv, men hvis en eventuell ulykke har en årsakssammenheng med at bilen ikke er EU/teknisk godkjent, så vil risikere en heftig avkortning. Når du da først havner i en ulykke, så er det stor sannsynlighet for politi dukker opp, og du vil da i tillegg miste skiltene og få bot. Så, ikke verdt risikoen uansett!
  14. Alle varsellamper gir feil på EU, sånn er det bare. Å si at man har har dårlig tid osv, er pga man venter til siste liten, dessverre den harde sannhet. Du visste i tillegg at bilen ikke er i god teknisk stand. Som nevnt over, sjekk med noen som driver med register-bytte, det blir nok det billigste. Hvis de har tid og tar på seg feilsøkingsoppdrag. Problemet i ditt tilfelle er at det ikke er gitt 100% hva som er feil, så det kan bli både tidkrevende og komplisert.
×
×
  • Opprett ny...