Gå til innhold

Tore Høgvold

Medlem
  • Innholdsteller

    102
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

  • Dager vunnet

    3

Tore Høgvold vant dagen sist Februar 1 2025

Tore Høgvold hadde mest likt innhold!

1 følger

Profile Information

  • Kjønn:
    Mann
  • Bosted:
    Langhus
  • Kjøretøy
    850 ix Cab

Nylige profilbesøk

2940 profilvisninger

Tore Høgvold's Achievements

  1. Så det i et sitat (nesten nederst på 1. side i denne tråden) fra Marcus E30: Skrevet August 17, 2022 Den hadde også en km på 200k ved import og solgt med 29k på telleren🤔
  2. Kom over denne på Finn https://www.finn.no/mobility/item/474692501 Importert fra Russland og skadet såpass, 200k km ved import. Så jo fin ut i annonsen, men her er jeg redd man fort kan ryke på noen overraskelser.
  3. Mye fint på Cars & Coffee hos Fartskriver på Frogner i dag.
  4. Var jo flott kunstverk på bakfelgen
  5. Takk for tips, da får jeg ta en sjekk. Litt merkelig om det er det, bilen har jo bare gått 53´
  6. Sommeren går alt for fort. Var ute å koste meg i dag. Siden jeg tok ut bilen i Mai, så tror jeg at jeg har kjørt bilen med taket nede ca 80% av kilometerene jeg har kjørt. Sommeren på østlandet har hittil vært fantastisk. Måtte kjøpe nytt sett med Pilot Sport 4, da jeg så fordekkene var slitt på innsiden. Bakdekkene var helt jevnt slitt. Tok ny 4-hjuls kontroll, de fant ikke så store avvik men kanskje øke dekktrykk litt? kjører med 2,8 bar på 22"
  7. Lekker bil. Holder seg godt i pris. Jeg solgte min i 2019 for 530.000,- (men hadde bare en 640i da : - ) https://www.finn.no/my-items/details/68736167
  8. Første bilen jeg kjøpte på tidlig 80 tallet var en Taunus coupé. Husker jeg gikk inn i banken å måtte spørre om lån på 8000,- Det var mye for en lærling🙂 Hun trodde først at det var 80k jeg spurte om og ble litt stram i maska, men hun smilte litt da hun skjønte det var 8'. Koste meg med den bilen ja. Var jo en slags fattigmanns Mustang.
  9. Nydelig bil ja, men å liste opp 150 punkter med utstyr og i tillegg skrive MYE MER +++
  10. Var med BMW CCN sin tur tul München onsdag til lørdag. BMW Welt, BMW Classic og Motor World. Herlig tur, med mange hyggelige mennesker, god mat og drikke🤩
  11. 1. Mai er det også et treff på Sulland i Sarpsborg😎 https://www.facebook.com/events/s/1-mai-treff-hos-sulland-sarpsb/1549904026108716 Var der i fjor, ganske bra oppmøte.
  12. Litt bedre denne da. https://www.finn.no/mobility/item/434198142
×
×
  • Opprett ny...