Gå til innhold

StigJ

Medlem
  • Innholdsteller

    9970
  • Ble med

  • Dager vunnet

    108

StigJ vant dagen sist Februar 16

StigJ hadde mest likt innhold!

Om StigJ

  • Bursdag 11/12/1977

Profile Information

  • Kjønn:
    Mann
  • Bosted:
    Sola
  • Kjøretøy
    E86 Z4🍎 & G20 330E🍊

Nylige profilbesøk

15425 profilvisninger
  1. I går og i dag. Hans og hennes fått seg en vask og skodd med riktig tøfler. Lille røde får stå til i alle fall over påske før skiltene går på.
  2. Måtte få bort litt støv 😅 Kun kjørt ut for vask og så inn igjen. Skilt kommer ikke på igjen før tidligst uka over påske.
  3. De vil ikke passe da disse stammer fra G20. De har boltsirkel 5x112.
  4. Jeg bruker en til to pads pr. panel. Men det er pga jeg ikke har kompressor til å blåse de rene for hver gang. Jo mer de fylles med poleringsmiddel, jo mindre effektive blir de. Nå jeg har "brukt opp" en pad hiver jeg de oppi ei bøtte med vann en god klunk Surfex HD før jeg etter endt arbeid knar de rene under varmt vann i springen. Har ikke testet de nye Fussoen selv, men har lest at den er litt bedre å jobbe med men ikke er fullt så holdbar som den gamle. jeg bruker ikke Fusso da jeg synes den er tung og vanskelig å jobbe med. Av voks bruker jeg kun Swissvax. Har brukt litt Menzerna Powerlock forsegling. Denne er fin å legge (kan bruke fin pute og maskin eller pad for hånd) samt grei å buffe av. Holder ganske lenge også. Nyere coatinger er veldig greie å jobbe med. Men godt lys, masse kluter og god tid er alfa & omega. Har lagt en del Gyeon Syncro, og en er fin med meget god holdbarhet. Selv legger jeg Carpro CQuartz Professional på kundebiler hvis annet ikke er ønsket.
  5. Nice oppgradering! 🤣 Nye paneler rett fra Fruugo?
  6. Finnes mye kjekke pakker der ute. Jeg sverger selv til Rupes maskiner, men så driver jeg bipleiefirma på si. Men jeg har denne her som reservemaskin og har litt erfaring med den. En kjekk og rimelig maskin pluss bra tilbehør i denne pakken. Ville lagt til mer kluter og flere pads. Pluss du behøver beskyttelse i form av en forsegling eller voks. https://bilnerden.no/north-detailing-lynx-da-15-poleringspakke
  7. Er auksjon, så eier regner vel med mer enn 100k. Her er siste annonsen fra eier https://www.finn.no/mobility/item/354412766
  8. Tja, penere hekk enn nye iX2 i alle fall.
  9. Ja dette var virkelig hyggelig lesing, Jan 😃 Vilje av stål lønner seg ser det ut til! Og jeg står enda på mitt forrige innlegg jeg 😁
  10. Her er det ingen tvil! Alpinaen til @tambur4 😍 Ultimate sommerbilen med plass til fire 👍
  11. Men da er det standard M-sport pakke og ikke Aerodynamic pakken som du har bilder av i første innlegget.
  12. @papertiger Ikke performance. Dette kom senere etter M-Tech var lansert. Jeg mener på at Aerodynamic kitet kom litt før M-Tech, Men fronten er jo add-on til standard fanger og ikke hele fangere som M-Tech. Usikker på om hekken er add-on. Ser nesten ut til at det er en todelt fanger likt som M-Tech. Synes det kitet er diskret med meget pent. Holdt selv på å handle en grå E92 325ci da jeg skulle ha meg ny, men gikk for Z4en. M-Performance til E92 var vel kun karbonsplittere til M-Tech fronten, og hekken var vel karbondiffusor til OEM M-Techfanger.
  13. Ganske trivelig å ha den stående i egen garasje om vinteren. Føler jeg traff rimelig godt da jeg kjøpte denne. Snart 15 år i mitt eie og enda like betatt av den.
  14. Tør vedde på at godeste @sveigis innen to måneder ligger hjemme på grusplassen og mekker bil igjen 😁 Tror ikke noen våger å vedde imot 😆 Masse god bedring Jan 💪🏻
×
×
  • Opprett ny...