Gå til innhold

StigJ

Medlem
  • Innholdsteller

    10002
  • Ble med

  • Dager vunnet

    110

StigJ vant dagen sist Juni 27

StigJ hadde mest likt innhold!

Om StigJ

  • Bursdag 11/12/1977

Profile Information

  • Kjønn:
    Mann
  • Bosted:
    Sola
  • Kjøretøy
    E86 Z4🍎 & G20 330E🍊

Nylige profilbesøk

15825 profilvisninger
  1. Av det jeg har sett skrevet om hvilke biler så har jeg så langt fått med meg følgende: E28 M5 (ombygget og pågående prosjekt) E28 528i 328 Sbarro roadster 501 Barockengel (pågående prosjekt) 850i Jaguar (pågående prosjekt) X5 4,6is Et par E23 En eller annen M3, vet ikke modell. Honda CB600 (ferdig restaurert) Resten har jeg ikke snappet opp. Var en som hadde småflaks da han hadde kjørt bort sin E30 i forrige uke til noe rep annen plass. Men han mistet masse deler til den i brannen. Men det var utrolig mye deler som begynner å bli sjeldne og vanskelig å få tak i som gikk tapt.
  2. Gikk visst med en 850i, M3 og et 501 prosjekt også.
  3. I følge oppdatering på Stavanger Aftenblad er 13 biler og 3 motorsykler tapt. Deriblant denne samt X5 4,6is som står til høyre i bildet.... Bildet tok jeg fra et av de årlige treffene utenfor den nå tapte løa. Dette er bare så hinsides trist... 😢
  4. Jeg vet ikke hvilken som er på speilene, men dette er i alle fall farge med kode. Jeg fikk lakkert mine gamle Style 225 i A80. Som du ser så er de veldig brune, mens B55 har mer blåskjær i seg. A80: B55:
  5. Tur til Lønstrup i DK til noen venners sommerhus for turen gikk videre til Århus hvor jeg nå har gjemt bilen lengst bort 😁
  6. Den som hadde hatt litt større garasje 😅
  7. G29 hopper og spretter virkelig i pris i år. Begynte å se nærmere på disse for et par år siden da vi nok skal ha oss en slik en dag. 2025 er tydeligvis et dyrt år for cab 😄 Denne ligger nå til 699k mens lå til 599k i fjor vår. Og mange 20i har vært slik i år. Laveste jeg har sett en slik nede i var 570k i fjor. Og ble lagt ut for 669k i vår.
  8. Jeg kjøper kun i stort da jeg driver med bilpleie. Samme "styrke" på disse i 1 og 5 liters. Men en liter holder jo et par runder, så hell halvparten over i annen sprayflaske og bland ut.
  9. Tuga Aludevil (den grønne) blandet ut 50/50 med vann til vedlikeholdsvasken. Selges hos Bilxtra. Eller K2 Roton fra Bilnerden. Blandes ut likt som Tugaen. Lukter hoggorm begge to 😄
  10. Vaskedag før den skal få lufte seg en tur til Danmark 😊
  11. Da er det i alle fall to i distriktet. for den jeg tenker på er den til 24/7 på Håland på Bryne.
  12. @BrokeBoi Ja dessverre så er det mangelvare. Kärcheren jeg postet bilde av sluttet de dessverre å produsere for flere år siden. Vi er heldige som har et lokalt selvvaskeanlegg hvor det er montert underspyler i gulvet. kjekt å ha på vinteren.
×
×
  • Opprett ny...