Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Det kan se ut som noen gamle petrolheads også har gått til anskaffelse av BMW el-bil. Hadde det vært noe med et eget El-bil forum?

Eller har det allerede vært oppe til diskusjon og nedstemt?

Skrevet

Skal vi skille ut de som kjører el-BMW her til et eget forum, blir det dårlig med liv her gitt. Hva er forskjellen på folka som kjører fossil-BMW og el-BMW tenker du, det er jo folka som utgjør forumet her, ikke bilen de kjører :) 

Skrevet

Skal vi ha eget forum for oss som kjører BMW med bensin motor og de som kjører BMW med dieselmotor også? 😅 Jeg tenker at en BMW er en BMW samme hva slags drivstoff den går på, og at man må slutte å behandle elbiler som noe helt annet enn alle andre biler. Elektrisk drift er en fremdriftskilde på lik linje med bensin og diesel, ingen grunn til å gjøre forskjell fra den ene eller andre veien.

Skrevet

Masse aktivitet i de utallige gruppene på Facebook. 

Og i i4-tråden her inne.

Ellers har man elbilforum.no osv

 

Ser jo at elbilene faktisk skaper nye bilentusiaster også. 

En nabo kjørte tidligere e90 318i type ultrakjip og kjøpte i4M50 i San Remo grønn med Cognac interiør i 2022. Han gliser fortsatt. 

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...