Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Fikk tilsendt servicehistorikken. Han hadde en service i 2025 også. Bilen har ligget ute iallefall en periode tidligere, lagret annonsen sist den lå ute. Bilder er gamle i annonsen også, km står på 127k på bildene.  Prøver å få han ned litt men han stopper på 233k, han mener dette er den best utstyrte F11 15 mod til den prisen/km 🤷‍♂️

7cde3c96-e9cc-4e58-b2ae-bd365c8cc91d.jpeg

d0cd9d66-4347-4892-8b6b-4546123dee3a.jpeg

ed1fd4aa-7582-4791-9d99-5c9e297e7cf2.jpeg

Endret av FTE
Skrevet

Min bekyring er at det ikke er en del av service å bytte olje på differ, automatkasse eller Xdrive fordelerkasse, sistenvnte kan være dumt ift dekkene nevnt tidligere. Godt mulig at det er en ubegrunner bekymring, men bør jo nevnes.

Skrevet
9 hours ago, FTE said:

Hva tenkes om denne? Fint utstyrt. Er vel B47 i LCI modellene?

https://www.finn.no/mobility/item/442480375

Såg tilsynelatende fin ut.

så har du denne, ganske lik bil, men med komfortsetene. Til pendling som du nevnte du skulle ha den til, er de uslåelige. 

MY2015 kom med B47 (fra november 2014 ca). 
https://www.finn.no/444513728

Skrevet
6 minutter siden, ehaugsnes skrev:

I serien «tungsolgte ting på finn.no» tror jeg denne kommer høyt😄

https://www.finn.no/recommerce/forsale/item/58711212

Usikker på om det er samme type, men det er tydeligvis populært med RHD listverk til E53 i Noreg.

https://www.finn.no/recommerce/forsale/item/324622639?ci=3

Skrevet
26 minutter siden, laffe skrev:

Flott G30 550i: https://www.finn.no/mobility/item/431725464?ci=7

Dog skulle gjerne vært flue på veggen når denne ble specca som ny - det mesta av utstyr inkludert night vision og BW, men ikke adaptiv cruise (ut i fra det jeg kan se) er litt spesielt i mine øyne.

At ikkje ACC var standardutstyr på en slik bil er jo mildt sagt sjokkerende. 

Skrevet
1 time siden, laffe skrev:

Flott G30 550i: https://www.finn.no/mobility/item/431725464?ci=7

Dog skulle gjerne vært flue på veggen når denne ble specca som ny - det mesta av utstyr inkludert night vision og BW, men ikke adaptiv cruise (ut i fra det jeg kan se) er litt spesielt i mine øyne.

Dette er en vanvittig herlig bil, har fortsatt friskt i minne når jeg fikk prøve en slik på en sånn xDrive karavane som var hos Bavaria for mange år siden. Bare så forferdelig synd at motoren i disse bilene har så dårlig holdbarhet.

52 minutter siden, GtiGtr skrev:

At ikkje ACC var standardutstyr på en slik bil er jo mildt sagt sjokkerende. 

Velkommen til BMW verden…

Skrevet
On 2/2/2026 at 10:08 AM, teerex said:

Selger påpeker at denne N57-bilen har registerkjede, på 287k km. Så da er jo alt trygt :D Hadde kanskje vært mere betryggende om det hadde stått noe om når kjedet evt. ble byttet.

 

Ironisk nok har dette snudd de siste årene.  Må le litt når bilselgere reklamerer med registerkjede. 

Før var registerkjede et pluss ved salg, men nå er det snarere negativt da det betyr at man ikke aner når det vil ryke - gjelder spesielt tyske biler. 

Tar heller en bil med regreim som holder gode 100k før den må skiftes til en moderat sum. For noen år siden var det helt krise når Opel hadde regreim-skifte hver 60 000km, men i 2026 framstår dette som helt innafor sammenlignet med registerkjede-bingolotteriet man kjører med BMW, Audi og MB.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   1 medlem

×
×
  • Opprett ny...